Wolksvagen Teknik Bilgileri

Volkswagen sahibi olduğunuzda yalnızca konforlu bir aracın keyfini sürmekle kalmazsınız. Yolda başınıza gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı kendinizi güvende hissettiren, en kısa sürede size ulaşıp her türlü yardımı sunan bir yol yardım hizmet paketinin de sahibi olursunuz.

Çağrı 24, hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığımız an 7 gün, 24 saat Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Üstelik Çağrı 24, Volkswagen'inizi aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak hizmetinizde. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.

Volkswagen Binek Araç, Türkiye genelinde müşterileriyle olan danışma/istek hattı, yol yardımı ve memnuniyet ölçümü gibi tüm etkileşimlerini Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi çatısı altında, her biri marka konusunda uzman çalışanlarıyla, kendi bünyesinde vermektedir.

Hizmet kapsamımız:

Herhangi bir aksilik anında bize ulaşmak hiç de zor değil. 444 89 24 numaralı telefondan bizi aradığınız anda Türkiye'nin neresindeyseniz biz de oradayız.

Acil yardım hizmeti:

Diyelim ki; acil servis yetkililerimizle görüştünüz ve aracınızın sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldı. Böyle bir durumda teknik ekibimiz zaman kaybetmeden acil yardım araçlarıyla yardımınıza geliyor.